nederlandse vereniging van speltherapeuten
  • Uw kind vaak prikkelbaar? speltherapie kan helpen
  • Te weinig zelfvertrouwen? speltherapie kan helpen

Vergoedingen 2019 vervolg

We starten 2019 met goed nieuws! Van de CZ-groep hebben we te horen gekregen dat onze beroepsvereniging NVVS toch ook in 2019 door hun erkend blijft als alternatieve geneeswijze. Daarbij geven zij nadrukkelijk aan dat onze leden minimaal moeten beschikken over psychosociale basiskennis (PsBK). En dat het verplicht is om de behandelvorm op de nota te vermelden, anders wordt de nota mogelijk afgekeurd. Per kwartaal geven we aan CZ een lijst door met speltherapeuten die aan de PSBK-eis voldoen. Het is dus belangrijk om als je je PSBK-diploma behaald, dit zo snel mogelijk aan het secretariaat van de FVB te melden met een kopie van het betreffende diploma. Als je vrijstelling hebt doordat je op een andere manier aan de PSBK-eis voldoet, stuur dan dat desbetreffende diploma zo snel mogelijk in als je dit nog niet gedaan hebt. Dat we toch nog vergoed worden,hebben we mede te danken aan ons bestuurslid belangenbehartiging Thelma en de dames van het secretariaat van de FVB, die snel een lijst aangeleverd hebben met speltherapeuten die voldoen.

Een speltherapeut bij u in de buurt zoek therapeut